Evim Spot Bahçelievler

evim spot bahçelievler

Nasıl Evdeki Eşyalarınızı Alıyoruz ?

evim spot bahçelievler: Satmak veya fiyat almak istediğiniz eşyalar konusunda işler nasıl ilerliyor derseniz.
Aşağıdaki 3 aşamayı bilmeniz yeterli olacaktır.

Eşyalarınızı Çekin Gönderin

Satmak istediğiniz eşyanın resmini bize Whatsapp, canlı destek, teklif formu veya e-mail tercihlerimizden istediğiniz bir tanesi ile gönderebilirsiniz.

İnceleyelim ve Fiyatlandıralım

Göndermiş olduğunuz resimler üzerinden uzman ekibimiz tarafından değerlendirme sonrası fiyatlandırma konusunda size mutlaka dönüş yapacaktır.

Gelelim, Ödeyelim, Alalım

Fiyat onayınız halinde sıfır 2.el eşyalarınız gün içerisinde
taşıma ekibimiz tarafından yerinden alınır ve
bununla birlikte ödemeniz tarafınıza
teslim edilir. Evim Spot Bahçelievler

İhtiyaç fazlası durumunda olan ev eşyalarınızı kolayca ve güvenle satmak için şu adımları izleyin: ”İkinci el eşya alanlar” taleplerinizi bizlere iletmeniz durumunda, hangi ilçe, semt ya da mahallede olduğunuzu önemsemeden; sizlere aynı gün içerisinde hizmet götürebiliyoruz. Mobilyadan beyaz eşyalara; antika eşyalardan elektronik eşyalara kadar tüm kategorileri değerlendirin. Buzdolabından koltuk takımlarına, antika dolaptan 2.el televizyona kadar tüm ürün tiplerini değerlendirin.

Tek koşulumuz, eşyalarınızın yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Bu kriteri karşıladığınızı düşünüyorsanız bize hemen ulaşın ve ihtiyaç fazlası eşyalarınızı gerçek değerinde tekliflerle elden çıkarmak için bizlerden mutlaka teklif isteyin. Teklif istemek için, WhatsApp ikonuna tıklayın ve satmak istediğiniz ev eşyalarının detaylı fotoğraflarını gönderin.

2.el eşyalarınızı bulunduğunuz adresten, gerçek değerinde mümkün olan en yüksek fiyat teklifiyle, kapıda nakit ödemeyaparak satın alıyoruz. Geniş nakliyat ağı sayesinde, İstanbul’un her noktası için, aynı hizmet kalitesi ve aynı özveri anlayışıyla çalışıyoruz. Şehrin her semtine sunmuş olduğumuz İkinci el eşya alanlar ve İstanbul 2.el eşya alan yerler  hizmetleri için, 20 yıldır süregelen sektörel tecrübemizden faydalanabilirsiniz. Yılların verdiği güven ve karşılıklı saygı anlayışıyla ortak çalışarak, eşyalarınızı ücretsiz nakliyat avantajı ile nakit paraya çevirebilirsiniz. İstanbul İkinci El Eşya Alan Yerler arayışınızı bizler aracılığıyla tamamlamak için, 3 kolay adımda eşyalarınızı nakit paraya çevirmenin formülü… İkinci el eşya alan yerler nasıl çalışır? isimli makalemiz ile, bizlerden hizmet almadan önce detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts:

Call Now Button